22 stycznia 2014

#twitter & instagram

 
Dzisiejszy post będzie dotyczył dwóch najpopularniejszych aplikacji zarówno na telefon, jak na komputer czy tableta. Obie aplikacje są bardzo popularne wśród młodzieży i dorosłych na całym świecie. Ja osobiście bardzo lubię obie aplikacje. Niestety z instagramu narazię nie mogę korzystać, gdyż wciąż czekam na nowy telefon z bardzo dobrym aparatem. Mimo to, uwielbiam instagrama, a także twittera, na którym dodaje tylko angielskojęzyczne wpisy, bo chciałabym poprawić swój angielski z którego nie idzie mi tak idealnie a małymi krokami zbliża się matura, na którą już teraz chcę się przygotowywać. 
Obie aplikacje pozwalają nam śledzić wpisy innych ludzi. Nawet tych, którzy mieszkają na drugim końcu świata. Wielu z was zapewne posiada konto na choć jednej z tych aplikacji. Jeśli jednak ktoś z was nie posiada konta ani na twitterze ani na instagramie, to gorąco polecam do rejestracji. Zapraszam was też to obserwowania mnie na tych aplikacjach :) Klikajcie w ikonki na pasku bocznym :)

Każdemu kto będzie mnie obserwował z pewnością się odwdzięczę :)

4 komentarze:

 1. Ja neistety nie lubię internetowego życia i nie posiadam ani tego ani tego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. co kto woli :) ja uwielbiam życie internetowe jak i normalne :) bez obu byłoby mi nudno :) ale wiadomo, nie każdy lubi to co jest popularne :) w końcu nikt do niczego nie zmusza :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja posiadam obie. Kocham je i zawsze jestem na nich ; )


  ¦ olusiek-blog.blogspot.com

  Obserwuję!

  OdpowiedzUsuń
 4. też je kocham :) i także zaobserwuje :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze ♥

Podoba ci się blog? Zaobserwuj !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...