29 kwietnia 2015

#Rybnik - bloggers meeting


W sobotę (25 kwietnia) brałam udział w spotkaniu blogerek w Rybniku, które zorganizowały dwie odjazdowe dziewczyny - Renata i Anita. Restauracja "Pod Tubą" w której odbyło się spotkanie jest umiejscowiona w sercu Rybnika. Jest miejscem bardzo spokojnym i klimatycznym. Na początek pani Ania opowiedziała o działaniu marki Mary Kay oraz przedstawiła ofertę firmy. Miałyśmy możliwość dowiedzenia się czegoś nowego na temat pielęgnacji skóry oraz kosmetyków do tego niezbędnych. Przyznam jednak, że tych informacji było dość sporo i połowy z tego co pani Ania przedstawiła już nie pamiętam. Każda z nas skorzystała z zabiegu na dłonie i usta, jednak tylko trzy z nas (w tym ja) zgodziły się na pielęgnację twarzy i makijaż. Uważam, że było to zrobione troszkę "na odwal", ponieważ nie było ani pełnego demakijażu, ani dostosowania makijażu do sytuacji i ubioru, co jak wiemy jest dla nas ważne. 


Po zakończeniu spotkania z panią z Mary Kay przyszedł czas na zamawianie jedzenia i ploteczki. Było dużo śmiechów i radosnych rozmów. Starałam się rozmawiać z wszystkimi (w końcu jakoś trzeba pokonać nieśmiałość :)) Podczas pogaduszek każda z nas dostała aż trzy torby z kosmetykami z różnych firm. Dziękujemy za to organizatorkom, które bardzo się postarały o taką ilość produktów. 


Blogerki ze spotkania (oprócz mnie ;D):

Podziękowania również dla : 


Nasz Patron Medialny http://kobietamag.pl/ załatwił dla nas świetną paczkę kosmetyków firmy Eveline https://www.eveline.eu/. KobietaMag.pl stawia szczególnie na aktywność tych osób, które doskonale wiedzą, że ich głos naprawdę ma znaczenie – dla nich samych, portalu i innych internautek. To dla nich stworzony jest Klub Urody, którego misją jest dostarczanie sprawdzonej wiedzy na temat kosmetyków. Testerką serwisową może zostać każda użytkowniczka, jeśli jest aktywna na portalu lub pisze interesującego bloga lub prowadzi ciekawy kanał na YT. Można pisać własne testy kosmetyków a także testy kosmetyków otrzymanych z portalu.


Za regularne odwiedziny każda zarejestrowana użytkowniczka dostaje punkty, a zatem codzienna lektura zamieszczonych na nim artykułów sprawia, że dysponujemy punktami potrzebnymi do wzięcia udziału w licytacji wybranego produktu lub aukcji dnia.
Chcesz wiedzieć więcej?
Wstąp do Klubu Urody KobietaMag i zostań testerką kosmetyków!
Zdjęcia pochodzą z bloga Renaty :)

Dziękuję dziewczynom za super atmosferę i spotkanie!

6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Ciebie i pozostałe dziewczyny również :)

   Usuń
 2. Świetnie, też chciałabym kiedyś uczestniczyć w takim spotkaniu, pogadać z kimś kto również interesuje się takimi tematami :D
  Zajrzyj do mnie jeśli chcesz. :)
  http://maly-swiat-kolorowki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Super chętnie bym się z Wami spotkała, ponieważ też jestem blogerką z Rybnika :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za miłe spotkanie :) Mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś zobaczymy :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze ♥

Podoba ci się blog? Zaobserwuj !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...