29 stycznia 2015

#future


Przyszłość. Każdy ma do niej inne podejście.


Jedni żyją tu i teraz, dla innych przyszłość to jest jutro, a inni już teraz myślą by do niej dążyć. Leżąc tydzień w szpitalu nie miałam nic do roboty tylko myśleć. Jednak temat mojej przyszłości jest dla mnie jak coś nieistniejącego. Mam kilka pomysłów na przyszły zawód, miejsce zamieszkania i w ogóle, ale mimo wszystko nie widzę siebie w tym wszystkim. Nie widzę siebie kończącą szkołę średnią. Nie widzę siebie jako matki i żony. Nie widzę dnia, kiedy zamieszkam na swoim. To wszystko nie wydaje się odległe, ale niemożliwe. Tak jakby to co jest tu i teraz miało być jedynym co mnie w życiu spotka. Różnie można to wszystko odebrać, te wszystkie myśli i zewnętrzne sygnały.

Niektórzy z was pewnie już teraz mają zaplanowaną przyszłość. Będziecie aktorami, muzykami, prawnikami lub lekarzami. Chodzicie na specjalnie kursy, do specjalnych szkół, na castingi i koła dodatkowe. Rozwijacie się i tylko czekacie, aż będziecie mogli pokazać się światu i żyć tak jak to sobie zaplanowaliście. A gdzie w tym wszystkim jest moja rola? Może mam być wiecznym widzem i oparciem?


Tak mi się zebrało na przemyślenia, więc postanowiłam wynagrodzić wam moją długą chorobę i brak nowych zdjęć i postów. Jaki post chcielibyście zobaczyć najbardziej? Piszcie!

11 komentarzy:

 1. A ja nie wiem co chcę robić w przyszłości... Wiem tylko tyle, że idę do technikum organizacji reklamy. Potem chciałabym na jakieś studia, ale nie wiem jaki kierunek...

  http://sapphireblog1.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyobrażam sobie siebie jako matkę i żonę, nie mam pojęcia gdzie pójdę po liceum, znam ten ból! :p
  Zapraszam do siebie: http://myybooksworld.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. nie da się wszystkiego zaplanować, więc jestem ciekawa co przyniesie mi przyszłość :)
  ♡ paaula-fotografia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy blog :) Zapraszam na mojego bloga http://tolerancyjna92.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Chwilami myślę dokładnie tak samo. Jakby to wszystko na mnie czekało, tylko ja raczej nie czekam na to wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czekamy na nowy wpis ! ;)
  może jakiś typu podgląd na Twój typowy dzień? ;) albo coś w tym stylu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hm. pomysł dobry. spróbuję coś napisać i jeśli nie będzie to nudne jak flaki to wstawię ^^

   Usuń
 7. z planowaniem przyszłości jest tak, że od teorii zazwyczaj daleko jest to praktyki. dobrze mieć jakiś cel w życiu, ale wszystko i tak jest zbyt plastyczne, zmienne. nigdy nie wiadomo, co będzie jutro.

  http://dead-moth.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. świetny post... dał mi dużo do myślenia , nie martw się ja za rok kończę szkołę średnią i też dalej nie wiem co ze sobą zrobić :) mam nadzieję,że z czasem przyjdzie mi pomysł na moje dalsze życie :) życzę Tobie abyś odnalazła siebie w tym wszystkim :* pozdrawiam , pisz więcej takich postów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję. no z czasem pewnie wszystkiego się dowiemy :) również pozdrawiam ;D

   Usuń

Dziękuję za wszystkie komentarze ♥

Podoba ci się blog? Zaobserwuj !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...